Konya Ortodonti - Çarpık & Yamuk Diş ve Çene Tedavisi

Dentova Çarpık & Yamuk Diş ve Çene Tedavisi

Alt ve ön çene bölümünde meydana gelen bozukluk durumları ister istemez dişlerle ilgili olarak sıkıntılarında yaşanmasına zemin hazırlar. Dişlerde en sık görülen sorunlar arasında ise çarpık ve yamuk dişler olduğunu söyleyebiliriz. Çarpık ve yamuk diş görüntüsü ne yazık ki ağız bölgesinde ki güzelliği ortadan kaldırır. Sadece fiziksel açıdan değil aynı zamanda kişiyi psikolojik anlamda da etki altına almaya neden olacaktır. Diş ile ilgili olarak yaşanılan bu tür rahatsızlıklardan kurtulmak adına en iyi tedavi yöntemlerinden birisi de ortodonti olduğunu söylemek mümkündür.

Uyumsuz ve aynı zamanda çapraz şekilde olan dişlerin yeniden birbiri ile uyumlu hale gelmesine yardımcı olmaktayız. Bu sayede sizlerde daha güzel diyebileceğimiz bir dişlere kısa süre içerisinde sahip olmaya başlayacaksınız. Ortodonti işlemleri de diş hekimlerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Böylelikle alacağınız hizmetler sonrasında ise görmek istediğiniz etkileyici sonuçlarla karşı karşıya kalacaksınız.

Konya Ortodonti -Çarpık & Yamuk Diş ve Çene Tedavisi

Konya Ortodonti Tedavisi

Konya ortodonti çalışmaları ile daha güzel ve estetik özelliğe sahip olan dişlere sahip olacaksınız. Bu konuda etkileyici bir şekilde sizlere çalışmalar sunmaya devam ediyoruz. Bundan sonra sizlerde artık dilediğiniz zaman zarfı içerisinde ortodonti çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Yapılacak olan ortodontik teknikler sonucunda ise daha güzel diyeceğimiz bir dişlere kolay yoldan sahip olmaya başlarsınız. Konya bölgesinde en iyi ortodonti tedavi işlemleri yapmaya devam ediyoruz. Bundan sonra sizlerde artık Ortodonti hizmetlerinden kısa süre içerisinde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dişlerin çapraz, çok büyük olması ve dişlerde meydana gelecek olan şekil bozuklukları da en kısa süre içerisinde başarıyla giderilmeye başlanmış olacaktır. Buna göre sizlerde artık istediğiniz hoş dişlere kolayca sahip olma şansını elde edeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzun zamandan beridir diş ve ağız sağlığına ilişkin olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Buna göre sizlerde artık ortodonti çalışmalarımızdan sorunsuz şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Çene ekleminde meydana gelen problemlerin yanı sıra çiğneme sıkıntılarının çözüme kavuşturulmasına yardımcı olmaktayız. O zaman sizlerde Konya ortodonti çalışmalarımızdan vakit kaybı yapmadan anında yararlanın. Daha sağlıklı ve işlevsel görünüme sahip dişlere kavuşma fırsatına sahip olun.

Sizi Arayalım

Rümeysa Kırımoğlu

Merhabalar başta Dr.Ahmet olmak üzere bütün çalışanlara ilgilerinden ve her şeyi en iyisi ile yaptıklarından dolayı cok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Geneli

Son derece ilgili çalışanlar ve özellikle Covid-19 döneminde olduğumuzu düşünürsek hijyenik ortam. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Mehmet Taşkıtan

Kesinlikle tavsiye ediyorum işlerinde çok başarılılar en ufak detayı açıklayarak özenle işlerini yapıyorlar teşekkür ederim