Konya Diş Dövmesi Hizmeti - Diş Dövmesi Nedir?

Dentova-Diş Dövmesi Hizmeti

Yeni trendler arasında yer bulan diş dövmesi, pek çok vatandaşımızın yaptırmak istediği uygulamalar arasında yer alıyor.  İmplant üstü kaplama olarak yapılan diş dövmesi, ağız bölgesinde güzel bir görünümün oluşmasına yardımcı oluyor.   Vücut dövmesi ile bir kıyaslama yapıldığı zaman, diş dövmesinin daha pratik şekilde yapıldığını söylememiz mümkündür. Ağız içerisinde yapılacak cilalalama işlemleri sonrasında, doğal diş görünümlerin oluşması sağlanır.

Diş dövmesi yapılmadan önce hastalardan dijital ölçü alınır. Daha sonrasında ise dişlerde kaplamaya geçiş yapılır. Teknisyenlerimiz tarafından da kaplama üzerine dilediğiniz pek çok dövmeler rahatlıkla işlenir. Burada kişiler, diş üzerinde hangi dövmenin olmasını istiyorsa belirtmesi yeterli olacaktır.

Konya Diş Dövmesi Hizmeti - Diş Dövmesi Nedir

Diş Dövme Uygulaması Nedir?

Diş dövmeleri ne kadar sürede sürüyor diye düşünebilirsiniz. Dövme işlemlerinin alacakları zaman dilimlerinin ise 2-3 gün şeklinde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu mesafenin de yaptıracak olan kişilere göre değişkenlik gösterdiği anlar olabiliyor. İstenilmiş olan motife bağlı olarak da diş dövmelerinin yapım aşamaları değişebiliyor.

Aynı zamanda ekibimiz istenilen her dişe dövme yapabilme konusunda uzmandır. Bundan sonra sizlerde artık en uygun fiyatlarla dilediğiniz dövme motiflerini yapmaya başlayabilirsiniz.  Diş dövmesi uygulaması ile hiçbir şekilde ağrı hissetme durumları söz konusu olmayacaktır. Laboratuvar ortamında dövme motifleri dişlere titizlikle uygulanır. Böylece istenmeyen olası sorunlar yaşanmamış olunur. Tam aksine dikkatli bir şekilde de dişe dövme uygulamaları yapılmaya başlanmış olacaktır.

Silinebilme özelliğine sahip olduğundan dolayı diş dövmesi yaptırma konusunda çekingen bir tutum sergilemenize gerek yoktur. Vücut dövmesinde olduğu gibi herhangi bir zor tarafı bulunmuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Diş dövmesi ile ilgili olarak bazı yanlışlar bilinebiliyor. Bu yanlışların arasında ise diş dövmesinde boya kullanılıp kullanılmadığıdır. Fakat dövme işlemleri yapılırken de hiçbir şekilde boya kullanımlarına başvurulmaz. Konya diş dövmesi konusunda son derece başarılı teknisyenlerimizle ortaya harika çalışmalar sunmaktayız. Bundan sonra sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerisinde çalışmalarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Diş dövmesi konusunda son derece iyi bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Diş ve ağız bölgesinde yaratıcı, güzel görünümlerin açığa çıkması içinde ne gerekiyorsa yapmaktayız.

Sizi Arayalım

Rümeysa Kırımoğlu

Merhabalar başta Dr.Ahmet olmak üzere bütün çalışanlara ilgilerinden ve her şeyi en iyisi ile yaptıklarından dolayı cok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Geneli

Son derece ilgili çalışanlar ve özellikle Covid-19 döneminde olduğumuzu düşünürsek hijyenik ortam. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Mehmet Taşkıtan

Kesinlikle tavsiye ediyorum işlerinde çok başarılılar en ufak detayı açıklayarak özenle işlerini yapıyorlar teşekkür ederim