Konya Oral Diagnoz - Ağız ve Diş Sağlığı Radyolojisi

Dentova Ağız ve Diş Sağlığı Radyolojisi

Diş hekimliğinde şüphesiz yapılması gerekenlerden birisi de ilk muayene olduğunu söylemek mümkün.

Diş tedavilerinde birçok çeşitlilik bulunurken, hastanın durumuna bağlı olarak en uygun tedavi yöntemleri de belirlenmeye başlanmış olunur. Öyle ki hastanın durumuna bağlı olarak da birden fazla tedavi yöntemlerine başvurulma durumu söz konusu olabiliyor. Kimi zaman tedavi süreçleri daha uzun bir dönemi kapsamaya neden olurken, kimi zamanda daha kısa süreli şekilde olabiliyor. Burada önemli olan faktörlerden biri de hangi tedavinin mutlaka öncellikli şekilde yapılması olacaktır. Bu karar, muayene yapıldıktan sonra ise daha çok netleşmeye başlar hale gelecektir. Tedavi planlama da şüphesiz en önemli hususlardan biri tanı konmasıdır. Doğru bir şekilde tanıya ulaşabilmeniz içinde muayene yapılması son derece önemli diyebileceğimiz konulardan biridir.

Hekimlerimiz tarafından yapılacak olan ilk diş muayenesi sonrasında ise tespitler daha kısa süre içerisinde sonuca ulaştırılmaya başlanmış olacaktır. Ağız içi ve çene çevre dokularında ki tüm problemlerin sorunsuz şekilde ortadan kaldırılması amacıyla bu teşhisler yapılır.

Konya Oral Diagnoz - Ağız ve Diş Sağlığı Radyolojisi

Ağız ve Diş Sağlığınızı Koruyun

Ağız ve diş sağlığınızı koruma altına almanız son derece önemli bir konudur. Bu sebepten dolayıdır ki bundan sonra sizlerde ihmal etmeden tüm bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaya da başlamalısınız. Ağız ve dişlerde ki problemlerin kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız. Uzmanlarımız, ağız ve diş ile ilgili olarak sıkıntıların kolayca tespitlerinin yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Oral diagnoz ile ağız içerisinde ki problemlerle ilgili olarak daha doğru tespitlerin yapılması mümkün olur. En önemlisi de doğru şekilde bir tanının ortaya koyulması açısından önemlidir. Hekimlerimiz tarafından hastalara özel olarak bu tür tedavi hizmetleri verilmeye devam edilir. Ağız içerisinde ki problemlerin de kapsamlı bir şekilde inceleme işlemleri yapılmaya başlanmış olacaktır. Başhekimlerimiz tarafından da oral diagnoz yapılır. Ağız ve diş sağlığı radyolojisi ile artık doğru tespitler yapılmış olunur. Bu sayede hastamızın da ağız içerisinde ki rahatsızlıklarının ne olduğu daha iyi şekilde anlaşılmaya başlanmış olunur.

Sizi Arayalım

Rümeysa Kırımoğlu

Merhabalar başta Dr.Ahmet olmak üzere bütün çalışanlara ilgilerinden ve her şeyi en iyisi ile yaptıklarından dolayı cok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Geneli

Son derece ilgili çalışanlar ve özellikle Covid-19 döneminde olduğumuzu düşünürsek hijyenik ortam. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Mehmet Taşkıtan

Kesinlikle tavsiye ediyorum işlerinde çok başarılılar en ufak detayı açıklayarak özenle işlerini yapıyorlar teşekkür ederim