Konya Diş Protez – Protez Diş Uzmanı

Dentova Diş Protez

Diş protezi uygulama konusunda son derece başarılı olan doktorlara sahibiz.  Diş protezi ile artık diş ile ilgili yaşadığınız her ne sorun varsa çözüme kavuşturulmaya başlanmış olacaktır. Diş protez kliniğimizde bundan sonra sizlerde yer alarak, protez işlemlerin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız. Diş protezleri uygulayarak, dişlerinizin estetik kaybının oluşmasını engellemeye başlarsınız. Tam aksine görsel anlamda daha hoş görünen bir dişlere sahip olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Diş protezi sayesinde, özgüven eksikliği giderilmeye başlanır.  Tam aksine kendinize daha fazla güven duymaya başlarsınız. Toplum içerisine çıktığınızda ise doğal olarak kendinizi kötü hissetmeyeceksiniz. Diş protezlerinde çeşitleri olduğu için, diş yapısına bağlı olarak da diş protez kullanımları mevcut olabiliyor.  Diş protezlerinde gerek hareketli gerekse de sabit olanları bulunuyor.

Konya Diş Protez – Protez Diş Uzmanı

Sabit Protez İşlemleri

Protez diş uzmanlarımız tarafından hem hareketli hem de sabit protez kullanımlarının gerçekleşmesine yardımcı olunur. Bundan sonra sizlerde dilediğiniz zaman zarfı içerisinde protez konusunda en iyi şekilde hizmet veren adresimizden hizmet alabilirsiniz. Sabit protez kullanmak isteyenler içinde diş protez uzmanlarımız tarafından hizmetler sunulmaya devam edilir. Böylelikle dişlerle ilgili sorun yaşanmadığı gibi yaşam kalitenizi yükseklere doğru çıkarmaya başlarsınız.  Uygun fiyatlarla bundan sonra hizmet almak adına protez konusunda hizmet veren merkezimizde bulunmaya başlamış olun.

Protez dişlere ek olarak implant tedavisi de size yardımcı olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hareketli diş protezler çok kolay bir şekilde takıp çıkarabilme özelliğine sahiptir. Sabit olan protezlerde ise bu durum geçerli değildir. Takıp çıkarma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Uzman ve tecrübeli olan hekimlerimiz tarafından sizlere en iyi şekilde hizmetler sunulmaya devam edilir. Bundan sonra sizlerde hareketli diş protezler ya da sabit protezleri sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Konya şehrinde ki tecrübeli ve alanında uzman olan hekimlerimiz tarafından da diş protez işlemleri başarılı şekilde gerçekleşmeye başlanmış olunur. Bu sayede sizlerde olası bir zorluk yaşamadan artık protezlerinize kavuşma şansına sahip olursunuz.

Hastalarımız dilerse telefonla ya da online yollara başvurarak en hızlı şekilde randevu işlemlerinin yapılmasını sağlamaya başlamış olacaktır.

Sizi Arayalım

Rümeysa Kırımoğlu

Merhabalar başta Dr.Ahmet olmak üzere bütün çalışanlara ilgilerinden ve her şeyi en iyisi ile yaptıklarından dolayı cok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Geneli

Son derece ilgili çalışanlar ve özellikle Covid-19 döneminde olduğumuzu düşünürsek hijyenik ortam. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Mehmet Taşkıtan

Kesinlikle tavsiye ediyorum işlerinde çok başarılılar en ufak detayı açıklayarak özenle işlerini yapıyorlar teşekkür ederim