Konya Diş Beyazlatma & Temizletme Hizmeti

Dentova Diş Beyazlatma

Diş renginde ki sarılık, güzel bir görüntü ortaya çıkarmayacaktır. Temiz bir görsellik vermeyeceğinden dolayı son dönemde diş beyazlatma tedavisi ihtiyacı daha fazla olmuştur. Diş hekimlerimiz tarafından verilen bir diğer hizmetler arasında ise diş beyazlatma gelmektedir. Diş beyazlatma sayesinde artık sizlerde daha etkileyici bir dişlere sahip olmaya başlarsınız. Görsel anlamda göze daha iyi görünen dişlere sahip olmanın mutluluğunu elde etmeye de başlamış olacaksınız. Diş beyazlatma işlemi, bir nevi renk açma olarak karşımıza çıkıyor. Dişlerde ki sarılık ya da koyu renkler açılarak, beyaz ve parlak hale getirilmektedir. Gri, kahverengi ya da sarı tonlarında olan dişlerde açılma yapılır. Diş beyazlatma işlemi riskli bir uygulama değildir. Doğal olarak isteyen herkes diş beyazlatma tedavisine başvurabilir.

Konya Diş Beyazlatma & Temizletme Hizmeti

Diş Beyazlatma Tedavi İşlemleri

Geniş bir hizmet seçeneğiyle vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Yaşamış olduğunuz diş sorunlarının minimize edilmesine yardımcı olmaktayız. Diş ve aynı zamanda da ağızda ki hijyenin sağlanmasına yardımcı oluyoruz. Böylece sizlerde görmek istediğiniz daha etkileyici bir dişlere sahip olmaya başlayacaksınız. Sektörde profesyonel düzeyde hizmet vererek dişlerle ilgili sıkıntılarınızı gidermekteyiz. Diş hekimimiz tarafından hastalara uygulanan özel bir tedavi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat diş beyazlatmanın da  her hasta için uygun olmadığını söylememiz gerekir.

Beyazlatma İşlemleri

Beyazlatma işlemleri ile dişlerde daha güzel görünümler ortaya çıkmaya başlayacaktır. Diş beyazlatma uygulamaları sonrasında ise ilk üç gün önemlidir. Bu ilk üç gün boyunca dişlerinize olabildiğince dikkat etmeniz gerekecektir.  Aynı zamanda total de bakıldığında ise on günlük zaman dilimi içerisinde ise yeme içmenize de olabildiğince dikkat etmeniz gerekecektir. Renk verici yiyecek ya da içeceklerin tüketilmesi ise bu dönemde kesinlikle yasak olacaktır. Ayrıca koyu renk barındırmaya neden olacak sigara, çay, kahve gibi içecek türlerinden de olabildiğince uzak durmanız istenecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Konya diş beyazlatma tedavilerimizle hayalini kurmuş olduğunuz dişlere, çok kısa zaman zarfı içerisinde ulaşmaya başlamış olacaksınız. Diş beyazlatma hizmetlerinden ne zaman isterseniz anında yararlanmaya başlayın. Uygun fiyatlarla artık dişlerinizde ki sarı renk tonlarından kurtulmaya başlayın.

Diş Beyazlatma fiyatlarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için bize 0 (332) 324-2474 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Rümeysa Kırımoğlu

Merhabalar başta Dr.Ahmet olmak üzere bütün çalışanlara ilgilerinden ve her şeyi en iyisi ile yaptıklarından dolayı cok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Geneli

Son derece ilgili çalışanlar ve özellikle Covid-19 döneminde olduğumuzu düşünürsek hijyenik ortam. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Mehmet Taşkıtan

Kesinlikle tavsiye ediyorum işlerinde çok başarılılar en ufak detayı açıklayarak özenle işlerini yapıyorlar teşekkür ederim