Konya Diş Pırlantası Hizmeti - Diş Pırlantası Nedir?

Dentova Diş Pırlantası Hizmeti

Dişler, güzelliğin ortaya çıkması açısından önemli yanlara da sahiptir. Dişle yaşadığınız sorunlar, görsel açıdan da etkileyebiliyor. Diş tedavilerine baktığınız zaman ise sürekli olarak farklı tip tedavi süreçleri yapılmaya devam ediliyor. Onlardan biri olarak ise diş pırlantası olduğunu söylememiz mümkündür. Konya diş pırlantası ile daha etkileyici bir görünümlere sahip olmanız mümkün olacaktır. Gülüşlere istediğiniz ışıltılı görünümleri katmasından dolayı birçok kişi tarafından dişlere uygulanması isteniyor. Fakat diş pırlantası yaptıracak olanlarında mutlaka doğru yerleri tercih etmesi gerekmektedir. Diş pırlantası neden yaptırılıyor diye bakıldığında;

  • Farklılık olması
  • Daha ışıltılı bir dişlere sahip olma arzusu
  • Gülüşleri etkileyici kılma

Diş pırlantasını yaptıracak olanların akıllarında bazı sorular söz konusu olabiliyor. Bu sorulardan en önemlisi ise pırlantanın dişlere zararı olup olmadığı denebilir.   İlk defa diş pırlantası yaptıracak olanlar, çekimser kalabiliyor.

Konya Diş Pırlantası Hizmeti - Diş Pırlantası Nedir

Diş Pırlantası Takılması

Diş pırlantası takılmasında uzman olan hekimlerimiz, profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Diş pırlantası nasıl takılıyor, yaptıracakları fazlasıyla ilgilendiren bir konudur. Diş pırlantasının takma işlemleri son derece kolay şekilde yapılır. Fakat pırlanta, diş yüzeyinin dışarı bölümünde olacağından dolayı doğal olarak bir şey ısırdığınız zaman ise düşme durumları yaşanabilir. Fakat düşme durumu olsa bile dişinize bir zarar verme durumu söz konusu olmayacaktır. Düşme durumu olsa bile, dişlere yeniden takma durumu yapılabiliyor.

Diş pırlantasının yüzey bölümüne bakıldığı zaman sivri şekildedir. Dişe iyi şekilde adapte olması içinde dişin sivri bölümü, küçük bir aşındırma yapılarak takılmaya başlanacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Diş yüzey kısmına takılan bu kristal yüzey, dişlerinde doğal olarak daha etkileyici şekilde görülmesine yardımcı oluyor.  Sıradan bir görünüm halinde olan dişlerinizi, pırlanta takılarak daha da iddialı görünüme büründürmeye başlamanız mümkün olacak. İsteğe bağlı olarak da kolayca diş pırlantası kullanabiliyor.  Kristal yahut pırlanta, kişinin tercihine göre yapılan işlemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Diş pırlantasını eğer ki sıkılırsanız çıkartmanız mümkündür. Bu konuda gerekli her türlü çözümleri sunarak, isteklerinizi de yerine getirmeye özen gösteririz. Sorunsuz bir şekilde hizmetler sunmaktayız.

Sizi Arayalım

Rümeysa Kırımoğlu

Merhabalar başta Dr.Ahmet olmak üzere bütün çalışanlara ilgilerinden ve her şeyi en iyisi ile yaptıklarından dolayı cok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Geneli

Son derece ilgili çalışanlar ve özellikle Covid-19 döneminde olduğumuzu düşünürsek hijyenik ortam. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Mehmet Taşkıtan

Kesinlikle tavsiye ediyorum işlerinde çok başarılılar en ufak detayı açıklayarak özenle işlerini yapıyorlar teşekkür ederim