İmplant Tedavisi Konya

Dentova İmplant Tedavisi Konya

Ağız sağlığı hemen her şeyden son derece önemlidir. Bu sebepten dolayıdır ki ağız sağlığının mutlaka koruma altına alınması gerekmektedir. Hekimlerimiz tarafından verilen hizmetlerle bundan böyle daha güçlü ve estetik dişlere sahip olunmaya başlanmaktadır. Konya implant hizmetlerinden bundan sonra sorunsuz şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. İmplant tedavi işlemlerinden en kolay şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Konya implant tedavisi konusunda uzman olan doktorlarımız, daha sağlıklı dişlere sahip olmanıza yardımcı oluyor. Diş sağlığı kliniğimize başvurarak bundan sonra diş sorunlarınızın çözüme uğramasını sağlayabilirsiniz. Kliniğimizde en iyi tedavi uygulamaları yapılarak, diş sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olunur. Böylelikle sizlerde artık hayal etmiş olduğunuz sağlıklı dişlere bir an önce kavuşma şansına sahip olacaksınız. Diş ve aynı zamanda çene cerrahlarımız sayesinde, vatandaşlarımız her ne yaşıyor olursa olsun sorun olmaktan çıkacaktır.

Konya İmplant Diş Tedavisi - İmplant Fiyatları

Konya Diş İmplant Tedavi Yöntemleri

Tek yahut çoklu diyebileceğimiz diş eksik durumları, ileri de daha büyük problemleri tetiklemeye neden olabiliyor. Bireylerin bundan sonra estetik görünümlerinin tamamlanması son derece önem arz eden konulardan biridir. Dişlerin sağlıklı olması ve daha hoş görünmesi, bireyinde kendisini iyi hissetmesine neden olmaya başlayacaktır. Konya’da ki diş hekim merkezimize gelerek implant tedavisinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. İmplant yöntemi sayesinde ise dişler çok kısa bir süre içerisinde tedavi edilmeye başlanmış olacaktır. İmplant tedavisinde bir diğer önemli diyebileceğimiz kritik noktalardan biri de bu konuda tecrübe sahibi olan hekimler nezdinde yapılması gerekir. Aksi taktirde yapılacak en ufak hatalar çok büyük sorunlara neden olabiliyor. Konya implant tedavisi ile sizlerde artık daha güzel görünen dişlere sahip olabilirsiniz.

Dentova Konya İmplant Tedavisi

Konya implant sayesinde daha güzel dişlere sahip olma şansını elde etmeye başlayacaksınız.  İmplant yapılırken hastanın durumuna bağlı olarak genel ya da lokal anestezi gerçekleşebilir.  Fakat tedavi sırasında hastalar herhangi bir ağrı hissiyatı içerisinde olmayacaklardır. İmplant tedavi işlemlerinin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaya başlayacaklardır. İmplantların ömrü ise ne kadardır diye düşünebilirsiniz. Fakat implantların ömrüne bakıldığı zamanda bazı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterdiği durumlar söz konusu olabiliyor. Konya implant tedavi işlemleri içinde yapmanız gereken diş hekimize başvurmanız olacaktır.

İmplant Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eksik dişler telafi edilirken, sağlam olan komşu dişlerin kesilmesine gerek duyulmaz.

Doğal diş gibi görünür ve hissettirir.

Çiğneme fonksiyonu eksiksizdir.

İmplant, kuron ve köprü protezlerin desteklenmesini sağlar.

Bazı hastalar implant tedavisinde çekingen davranıyor.

‘İmplant tedavisi sırasında ağrı hissedecek miyim?

Tedavi sonrasında dişlerim doğal dişlerim gibi olabilecek mi ?’ tarzında endişeleri olabiliyor.

Dental implant tedavisi, lokal anestezi altında uygulandığı için hastalar işlem esnasında hiçbir şey hissetmezler. Sonrasında çok hafif ağrı olabiliyor Bu süreçte hekimlerimizin tavsiye edeceği ilaçlar kullanılır.

Hastadan hastaya değişkenlik göstermekle birlikte;

  • Uygun olan hastalarımızda diş çekimi ile aynı seansta uygulanabilir.
    •   Bazı durumlarda diş çekimi sonrasındaki 4-8 hafta zaman aralığında yapılabilir.
    •  12-15 haftanın sonunda, alt çenenin duruma göre 3 ay sonra ya da üst çenenin durumuna göre de 6 ay sonrasında uygulanabilir.

Hekimlerimizin kontrolünden sonra daha net bilgiler verilmektedir.

Sizi Arayalım

Rümeysa Kırımoğlu

Merhabalar başta Dr.Ahmet olmak üzere bütün çalışanlara ilgilerinden ve her şeyi en iyisi ile yaptıklarından dolayı cok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Geneli

Son derece ilgili çalışanlar ve özellikle Covid-19 döneminde olduğumuzu düşünürsek hijyenik ortam. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Mehmet Taşkıtan

Kesinlikle tavsiye ediyorum işlerinde çok başarılılar en ufak detayı açıklayarak özenle işlerini yapıyorlar teşekkür ederim