Konya Lamina & Porselen Diş Kaplama - Fiyatları

Dentova Lamina & Porselen Diş Kaplama

Kişiye özel birbirinden güzel diş tasarımları sunulmaya devam edilmektedir. Bu tasarımlar içerisinde ise lamina diş kaplamalar ön plana çıkıyor. Lamina dişleri kullanacak olan kişiler, 15 sene boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanmaya başlamış olacaktır. Fakat bu sürenin uzun şekilde olmasının altında yatan sebeplerden biri, ağız ve diş bakımının olmasıdır.  Ağız ve diş bakımının kesinlikle aksatılmaması gerekir. Lamina dişi yaptırdıktan sonra düzenli periyodik aralıkla da hekimlerimize kontrollerini mutlaka yaptırmanız gerekecektir. Eğer ki bakım kontrollerinde bir aksaklık yapılmazsa, dişleri daha uzun süreli şekilde kullanma şansına sahip olacaksınız.

Konya Lamina & Porselen Diş Kaplama - Fiyatları

Lamina Porselen Diş Kaplama Hizmetleri

Lamina porselen kaplama konusunda profesyonel kalitede çözümler sunulmaya devam edilir. Bundan sonra sizlerde artık en iyi ve en güvenli hizmetlerden sıkıntısız olarak yararlanmaya başlayacaksınız.  Dişlerin ön yüzey bölümlerine yapıştırılmış olacak bu kaplamalar, görsel anlamda oldukça güzel şekilde görülmesine neden olacaktır.

Laminelerin yapısı her ne kadar ince şekilde olsa da, olası yapılacak darbelere karşı dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Böylece dişlerde istenmeyen aşındırma durumu kesinlikle olmayacaktır.  Lamina diş porselen tedavisinden yararlanan kişilerde, uzun süre boyunca lamina dişlerini kullanma şansına sahip olacaktır.

Sağlam diş dokusunun minimum oranda kaybedilmiş olduğu bir yöntem olmasından kaynaklı olarak artık lamina diş tedavi yollarına çok sık şekilde başvurulmaktadır. Lamina diş tedavisiyle artık kaybedilen diş dokuları ise yeniden kazanılmaya başlanmış olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Lamina diş yaptırmayı düşünenlerin akıllarında yer edinen sorular arasında kokuya dair oluyor. Bu tedavi sonrasında ağız içerisinde olası bir koku durumu olur mu merakı söz konusu olabiliyor. Diş kaplama ya da diş köprüsü gibi durumlarla bağlı olarak, ağız içerisinde bazen istenmeyen koku durumları söz konusu olabilir.

Uygun koşullar ve kalitede yapılmış olan kaplamalar olursa, ağızda koku oluşumu gibi durumlar olmayacaktır.

Dayanıklı ve aynı zamanda estetik bir görünüme lamina dişlerle kavuşmanız mümkündür. Lamina diş fiyatları konusunda, alanında işin ehli olan hekimlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Uygun koşullar altında ise hastalarımıza özel tedavi uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Lamine (Porselen) Diş Kaplama fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ve ekibimiz sizi arayıp detaylı bilgi verebilir.

Sizi Arayalım

Rümeysa Kırımoğlu

Merhabalar başta Dr.Ahmet olmak üzere bütün çalışanlara ilgilerinden ve her şeyi en iyisi ile yaptıklarından dolayı cok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim

Mevlüt Geneli

Son derece ilgili çalışanlar ve özellikle Covid-19 döneminde olduğumuzu düşünürsek hijyenik ortam. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Mehmet Taşkıtan

Kesinlikle tavsiye ediyorum işlerinde çok başarılılar en ufak detayı açıklayarak özenle işlerini yapıyorlar teşekkür ederim